Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Ужгороді

Кредит пенсіонеру Ужгород

Кредит пенсіонеру Ужгород

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає Вам цілодобову можливість подати онлайн заявку на кредит пенсіонеру в Ужгороді, Закарпатської області і всієї України, абсолютно безкоштовно, і не виходячи з власного будинку!


Вам буде потрібно правильно записати свої дані в анкеті, яка завжди є в правій стороні нашого сайту, і натиснути кнопку «відправити заявку на кредит». Загострюємо Вашу увагу, що вам потрібно вибрати пункт «пенсіонер» у графі «працевлаштування».


Потім, Ваша заявка на онлайн кредит пенсіонеру в Ужгороді, та в Україні, потрапляє до наших операторам на обробку, яка займає не більше 15 хвилин. Після чого, ми відправимо Вашу заявку в 33 банку Ужгорода, Закарпатської області і всієї України, з якими ми потрудилися укласти договори про партнерство. Вже протягом робочого дня з Вами зв'яжуться банки заради обговорення всіх питань, що цікавлять.


Відзначаємо, що Вам треба бути не старше 75 років, і Ви обов'язково повинні бути громадянином України.


Звертаємо вашу увагу на те, що максимальна сума онлайн кредиту пенсіонеру становить 50 000 гривень. Процентна ставка буде від 1.3% до 3% щомісяця. Можливий термін: від 4 до 48 місяців. Все це Ви самі обумовлюєте з банками. При укладанні договору на онлайн кредит пенсіонеру, Вам треба буде пред'явити паспорт громадянина України, посвідчення ІПН та пенсійне посвідчення, залежно від банку.


Також нагадуємо, що абсолютно всі послуги у нас безкоштовні без застав, відсотків і поручителів!


Категория: Кредитування в Ужгороді | (09.11.2013)
Просмотров: 1320
Хостинг от uCoz