Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Ужгороді

Кредит пенсіонерам Ужгород

Кредит пенсіонерам Ужгород

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість кожному українцю абсолютно безкоштовно оформити заявку на онлайн кредит пенсіонерам в Ужгороді і в Закарпатській області, за допомогою простої анкети, що розташовується в правій стороні нашого сайту.


У самій анкеті Вам потрібно буде правильно ввести всі свої дані, і після заповнення всього анкетного бланка, натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит». Звертаємо вашу увагу, що Вам потрібно буде вказати пункт «пенсіонер» у графі «працевлаштування».


Відразу, після відправки Вами онлайн заявки на кредит пенсіонерам в Ужгороді та в Україні, сама заявка потрапить на обробку нашим операторам. На це піде не більше 15 хвилин, після чого ваша заявка відправиться в 33 банку Ужгорода, Закарпатської області і всієї України, з якими у нас укладені договори про співпрацю. Після цього, з Вами зв'яжуться представники банків вже протягом цього ж робочого дня для обговорення всіх деталей співпраці , та запрошення на зустріч у відділення банку.


Перейдемо до безпосередніх умов онлайн кредиту пенсіонерам:

- Ваш вік не повинен перевищувати 75 років.

- Ви повинні бути громадянином України.

- Максимально - можлива сума на кредит пенсіонерам, становить 50 000 гривень.

- При укладанні договору з банком на кредит пенсіонерам, Вам знадобиться: посвідчення ІПН, паспорт громадянина України, а також пенсійне посвідчення, якщо зажадає банк.

- Наша онлайн система кредитування для Вас максимально проста і абсолютно безкоштовна. Ми від Вас не вимагаємо відсотків, застав, поручителів, і взагалі ніяких грошей.


Категория: Кредитування в Ужгороді | (09.11.2013)
Просмотров: 1363
Хостинг от uCoz