Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Ужгороді

Кредит для пенсіонерів Ужгород

Кредит для пенсіонерів Ужгород

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дарує можливість абсолютно безкоштовно подати заявку на онлайн кредит для пенсіонерів в Ужгороді, Закарпатській області та в Україні, за допомогою простої анкети, що знаходиться в правій стороні даного Вам сайту.


У самій анкеті Вам необхідно правильно ввести всі особисті дані, і після заповнення всього анкетного бланка, потрібно буде натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит». Хочемо звернути Вашу увагу на те, що Вам потрібно буде вибрати пункт «пенсіонер» у комірці «працевлаштування».


Відразу, як Ви відправите онлайн заявку на кредит для пенсіонерів, сама заявка потрапить до наших операторам на обробку. Це триватиме не більше 15 хвилин, після чого Ваша заявка відправиться по 33-му банкам Ужгорода, Закарпатської області і всієї України, з кожним з них ми уклали договори про співпрацю. Після цього, з Вами, вже в перебігу робочого дня, зв'яжуться представники банків для обговорення всіх деталей співпраці, та запрошення на зустріч до найближчого відділення банку.


Перейдемо до найважливішим умовам онлайн кредиту для пенсіонерів в Ужгороді та в Україні:

- Ваш вік не повинен перевищувати 75 років.

- Ви повинні володіти паспортом громадянина України.

- Максимально - можлива сума на кредит пенсіонерам - 50 000 гривень.

- Під час укладання договору з банком на кредит для пенсіонерів, Вам знадобляться: посвідчення ІПН, паспорт громадянина України, а також пенсійне посвідчення, якщо зажадає банк.

- Наша онлайн система кредитування для Вас максимально проста і абсолютно безкоштовна. Ми від Вас не вимагаємо відсотків, застав, поручителів, і взагалі ніяких грошей.


Категория: Кредитування в Ужгороді | (09.11.2013)
Просмотров: 635