Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Взяти кредит пенсіонеру

Взяти кредит пенсіонеру

Через систему онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете безкоштовно подати заявку відразу в 33 банку і взяти кредит пенсіонеру в Україні. Заявку на кредит можете подати з правого боку сайту в режимі «онлайн» і вона буде розглянута протягом від 15 хвилин до 2-х годин, в робочий час. За подання заявки та отримання кредитів у банках України, через наш веб сервіс з Вас не стягується ніякі комісії.


Взяти кредит пенсіонеру в банках України можливо на суму до 50 000 гривень. Пенсіонер може взяти кредит у вигляді: кредит готівкою, кредитна карта, споживчий кредит і авто в кредит.


Документи які можуть знадобиться, щоб взяти кредит пенсіонеру:
- Паспорт громадянина України
- ІПН ( ідентифікаційний номер платника податків)
- Пенсійне посвідчення


Вимоги до потенційного позичальника:
- Українське громадянство
- Вік позичальника до 75 років


Умови кредитування для пенсіонерів:
- Місячна відсоткова ставка від 1,3% до 3%, залежно від банку кредитора
- Термін кредиту від 6 до 48 місяців
- Можливість дострокового погашення кредит


Щоб подати заявку і взяти кредит пенсіонеру в Україні, в правій стороні сайту заповніть форму онлайн замовлення. У графі «трудоустойство» пенсіонерові потрібно вказати «пенсіонер». Заповнивши усі поля заявки, перевірте правильність зазначених даних, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка на кредит пенсіонеру попрямує на перевірку до наших операторам, після чого в автоматичному режимі піде у банки України. Банки партнери в Україні, які отримують заявки на кредити пенсіонеру, попередньо погоджують видачу кредиту, а далі передзвонюють потенційному позичальникові, розповідають умови кредитування і запрошують його і найближче відділення, для оформлення кредитного договору, документів і видають кредит.


Крім того, що Ви можете подати онлайн заявку на кредити пенсіонеру майже в усі банки України абсолютно безкоштовно, Ви ще й можете отримати консультацію і вибрати краще пропозиції від банків партнерів.


Послуга «взяти кредит пенсіонеру Україна» надається нашим клієнтам абсолютно безкоштовно, без комісій і відсотків. Всі витрати по залученню, обробці заявок і допомоги в оформленні кредитів для пенсіонерів беруть на себе банки України.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 726