Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Взяти кредит онлайн

Взяти кредит онлайн

Через інтернет сервіс онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» будь-який українець у віці від 18 років може безкоштовно подати заявку і взяти кредит онлайн в Україні в наших банках партнерах. Наші онлайн заявки на кредити обробляють 33 банку України в усіх населених пунктах, містах і регіонах.


Використовуючи нашу систему онлайн кредитування, взяти кредит онлайн можуть: студенти, моряки, пенсіонери, самозайняті, безробітні, неофіційно і офіційно працевлаштовані, а також приватні підприємці СПД, ФОП і ПП.


Щоб взяти кредит у банках України потрібно:

- Для студентів, пенсіонерів, самозайнятих, безробітних, неофіційно працевлаштованих знадобиться тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код платника податків. Сума кредиту для даних позичальників складає в середньому 10 000 гривень в одному банку партнері.

- Для моряків, щоб взяти кредит онлайн може знадобиться, залежно від банку кредитора, не тільки паспорт громадянина та ідентифікаційний код платника податків України, але й останні два договори на роботу. Максимальна сума кредиту для моряка може доходити до 150 000 гривень, при підтвердженні усіма потрібними договорами та довідками.

- Для офіційно працевлаштованих людей, щоб взяти кредити онлайн, може знадобитися не тільки паспорт та ІПН, а й довідка про доходи при бажаній сумі кредиту більше 20 000 гривень.

- Для приватних підприємців ФОП, ПП та СПД в рідкісних випадках крім паспорта та ІПН можуть знадобитися один або так останніх звіту з податкової інспекції. Максимальна сума кредиту для підприємців, за наявності всіх необхідних документів, до 250 000 гривень.


Через даний сервіс кредитування, взяти кредит онлайн в Україні може будь-який громадянин у віці від 18 років, з гарною кредитною історією.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно допомагає взяти кредит онлайн в банках України. З потенційного позичальника ніяких комісій та відсотків не стягується, тому що всі наші послуги оплачують банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 3988
Хостинг от uCoz