Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Всеукраїнський кредитний центр

Всеукраїнський кредитний центр

Наш веб сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це всеукраїнський кредитний центр обслуговуючий всіх громадян України у віці від 18 років, який дозволяє потенційному позичальникові самому вибрати найкращий кредитний продукт, пропонований 33 банками, з мінімальною кредитною ставкою і гарантовано отримати кредит.

 
Даний всеукраїнський кредитний центр - це не брокерська компанія і ми не беремо комісій з потенційних позичальників. Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» співпрацює з банками України і за певну фінансову винагороду перенаправляє заявки на кредити, по заданими банками критеріями позичальників. Таким чином, ми не обтяжуємо потенційного позичальника додатковими витратами, за подачу і обробку заявок.


Для потенційного позичальника система онлайн замовлення кредитів дає можливість безкоштовно подати заявку і отримати пропозиції з кредитування від банків в яких йому можуть узгодити кредит. Після отримання попереднього узгодження, потенційний позичальник сам вибирає банк, який запропонує йому кращі умови.


Для банків та інших фінансових установ також цей веб сервіс дуже зручний, оскільки дає можливість залучати клієнтів на кредитні продукти, без додаткових витрат на рекламу зі свій сторони і платять нам комісію тільки за реальну видачу кредиту позичальникові.


Банки України, з якими ми співпрацюємо, самі інформує нас про нових кредитних продуктах та зміни в умови кредитування, що дає можливість нам оперативно регулювати потік позичальників в той чи інший банк.


Якщо Ви потенційний позичальник, то спокійно заповнюйте заявку на отримання кредиту в Україні і Ви будете впевнені, що Вам самі зателефонують банки і запропонують умови по кредиту саме для Вас.


Якщо ж Ви представник фінансової установи та бажаєте з нами співпрацювати, то наш всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» завжди радий бачити нових партнерів у низці банків України.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 1191