Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Український центр інтернет кредитування

Український центр інтернет кредитування

Веб сервіс «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це найбільший український центр інтернет кредитування, який пропонує безкоштовно і швидко подати онлайн заявку і дізнатися про рішення по кредиту відразу з 33 банків України. Український центр інтернет кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» в режимі «online» дозволяє замовити кредит готівкою, кредитну картку, споживчий кредит і навіть авто в кредит.


Партнери нашого всеукраїнського центру онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це найбільші, стабільні українські та міжнародні банки, які в більшості своїй пропонують повний спектр банківських послуг, у тому числі і займаються активним кредитуванням фізичних осіб.


Через кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» може отримати кредит практично будь-який українець у віці від 18 до 75 років. Через наш центр інтернет кредитування можуть отримати кредит безробітні, самозайняті, неофіційно і офіційно працевлаштовані, моряки, пенсіонери та приватні підприємці.


Кредити в різних формах видають наші банки партнери України на суми до 250 000 гривень, а термін кредитування може становити від 6 до 60 місяців, хоча й існує можливість дострокового погашення, яка обговорюється в кожному кредитному договорі окремо. Місячна відсоткова ставка за кредитами може варіюватися від 1,3% до 3% і річна процентна ставка може становити від 0,001% до 17%.


Подається заявка на будь-який вид кредиту з правого боку сайту і при правильному заповненні, вже протягом від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час Ви дізнаєтеся який банк готовий Вам видати кредит. Розглянувши Вашу заявку на кредит, оператори банків України самі Вам зателефонують, проконсультують і запросять до найближчі відділення банків партнерів для оформлення кредитного договору і видачі кредиту будь-яким з обраних видів.


При подачі онлайн заявки на кредит, пам'ятайте, що український центр інтернет кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере ніяких комісій з потенційних позичальників, а також наші банки партнери не стягують додаткових відсотків за кредитними продуктами, на які ми залучили їм клієнтів. Оплату наших послуг виробляють банки партнери України, що ніяким чином не зачіпає потенційних позичальників.


Категория: Кредитування в Україні | (14.11.2013)
Просмотров: 1422
Хостинг от uCoz