Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Система онлайн кредитування

Система онлайн кредитування

Наша система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє не тільки подати онлайн заявку на кредит майже в усі банки України, а й заробляти на видачі кредитів і кредитувати для інтернет магазинів у мережі інтернет.


Давайте по докладніше розберемо кожен з аспектів у діяльності всеукраїнського центру онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА»:

1) Обробка заявок на кредити готівкою, кредитні картки, споживчі кредити і авто кредитування в 33 банках України.
Наша система кредитування обробляє онлайн заявки на кредити і перенаправляє їх відразу в 33 банку України для отримання попереднього рішення по видачі кредиту будь-якими зручними для потенційного позичальника формами. Швидкий відгук за заявками на кредити від банків партнерів, розгляд кожного позичальника окремо, безкоштовна допомога в оформленні кредитів, максимальний відгук на кожну заявку від банків - все це плюси нашого всеукраїнського кредитного центру.

2 ) Кредитування споживче і наявне для інтернет магазинів України. Ви можете у себе в інтернет магазині розмістити наш модуль онлайн замовлення кредитів, через який кожен користувач зможе оформити кредит на товар швидко і просто. Ця функція дозволяє збільшити продажі в середньому на 20-30% магазинам інтернет партнерам, а також отримувати від нас фінансову винагороду за кожен виданий кредит у розмірі 1% від суми позики клієнта. Максимально можливе число банків партнерів і швидкі споживчі кредити через інтернет роблять нашу систему однією з кращих для видачі кредитів в інтернет магазинах України.

3 ) Агентська програма для роботи з усіма нашими банками в Україні. Для участі в агентській програмі сервісу онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» потрібно лише зареєструватися на сайті і через 15 хвилин Ви вже зможете приступати до роботи. Швидке підключення до агентської програмі, а також можливість заробляти на видачі кредитів в 33 банках партнерів в Україні - наш незамінний інструмент для початківця кредитного брокера або незалежного фінансового консультанта. Розміри винагороди за залучення позичальника на кредит від нас: 1% від суми кредиту від офіційно працевлаштованого та 5 гривень за видачу кредиту одному неофіційно працевлаштованому громадянину України. Комісія виплачується агенту через місяць полі отримання кредиту наведеним від агента позичальником.


Великий вибір кредитний продуктів і можливість кредитувати абсолютно всіх громадян України віком від 18 років - великий плюс нашої системи онлайн кредитування. У нас найвищий відсоток видач в порівнянні з конкурентами, а також найшвидше розгляд заявок і отримання попереднього рішення по видачі кредитів (до 2 - годин у робочий час).


Подавайте Ваші заявки на кредити, продавайте в своїх інтернет магазинах в кредит, заробляйте на рекомендації оформити кредит у нас. Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це перший онлайн сервіс, який дозволяє швидко і легко працювати з будь-яким кредитним продуктом в банках України.


Категория: Кредитування в Україні | (11.11.2013)
Просмотров: 1501
Хостинг от uCoz