Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Швидкий кредит готівкою

Швидкий кредит готівкою

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість Вам безкоштовно подати заявку і отримати швидкий кредит готівкою в Україні. Наші заявки на швидкі кредити обробляються 33 банками партнерами. Позичальник через наш онлайн сервіс кредитування може отримати кредит готівкою швидко у всіх областях і регіонах України.


Мінімальні вимоги до потенційних позичальників:
- Українське громадянство
- Вік позичальника від 18 до 75 років


Швидкі кредити готівкою видаються нашими банками партнерами на суми до 250 000 гривень. Місячна кредитна ставка від 1,3% до 3%. Термін кредиту від 6 до 48 місяців.


Отримати швидкий кредит готівкою в Україні можуть: студенти, пенсіонери, моряки, неофіційно і офіційно працевлаштовані, самозайняті, приватні підприємці СПД, ФОП і ПП.


Подати заявку на кредит готівкою швидко можете з правого боку сайту. Заповнивши форму заявки, перевірте всі введені Вами дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». За 15 хвилин подана заявка на кредит готівкою проходить перевірку нашими операторами, які перевіряють коректність введеної Вами інформації. Після проходження перевірки нашими операторами, заявка на кредит отруюється в банки партнери, залежно від критеріїв потенційного позичальника. Оператори банків, отримуючи заявку на швидкий кредит готівкою від нас, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту готівкою. Отримавши попереднє рішення по видачі кредиту, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку в його населеному пункті для оформлення документів та видачі швидкого кредиту готівкою.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на швидкий кредит готівкою в Україні абсолютно безкоштовно. Відсотків і комісій з потенційного позичальника ми не нараховуємо. Всі наши послуги по допомоги в отриманні швидкого кредиту готівкою та консультації з приводу видачі кредиту оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 1850
Хостинг от uCoz