Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Швидкий кредит

Швидкий кредит

Веб сервіс системи онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість безкоштовно отримати в банках України швидкий кредит. Подати заявку та оформити швидкий кредит в Україні можуть громадяни України віком від 18 до 75 років. Заявки на швидкі кредити в Україні беруть 33 банки партнера.


Отримати швидкий кредит на суму до 250 000 гривень у банках України можуть: моряки, приватні підприємці ФОП, СПД та ПП, пенсіонери, офіційно працевлаштовані.


Оформити швидкий кредит на суму до 10 000 гривень дозволяють банки в Україні: неофіційно працевлаштованим, самозайнятою, безробітним, а також студентам.


Мінімальний пакет документів для отримання швидкого кредиту:
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Довідка про доходи з місця роботи (для офіційно працевлаштованих на отримання від суми від 50 000 до 250 000)
- Один або два останніх контракту ( для моряків на отримання суми від 50 000 до 250 000 гривень)
- Одна або дві останні декларації про доходи з податкової інспекції (для приватних підприємців для отримання кредиту на суму від 50 000 до 250 000 гривень)


Заповнивши форму заявки на швидкий кредит з правого боку сайту, перевірте зазначені особисті дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка на швидкі кредити пройде перевірку нашими операторами, після чого попрямує на отримання попереднього рішення по видачі кредиту в банки партнери України. Оператори банків партнерів, отримати попереднє рішення з видачі швидкого кредиту, набирають потенційного позичальника і пропонують пройти до найближчого відділення банку, для отримання кредиту і підписання кредитного договору.


Всі наші послуги, як і «швидкий кредит» надається системою онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно, без комісій та додаткових відсотків з боку потенційного позичальника.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 2741