Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Пенсіонерам кредит

Пенсіонерам кредит

Отримати пенсіонерам кредит в Україні, Вам може допомогти безкоштовно система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА», яка відправляє заявки на кредити пенсіонерам відразу в 33 банку України. Наш сервіс дає можливість у найкоротші терміни, протягом від 15 хвилин до 2-х годин , отримати рішення з видачі кредиту майже з усіх банків України і вибрати для себе найкращий варіант отримання кредитів, запропонований банками.


Кредити пенсіонерам можуть отримати громадяни України віком до 75 років.


В Україні пенсіонерам кредити видають на суми до 50 000 гривень.


У банках України пенсіонерам кредити можуть бути запропоновані у вигляді: кредит готівкою, кредитна карта, споживчий кредит і авто в кредит.


Місячна відсоткова ставка, яка може бути запропонована пенсіонерам, від 1,3% до 3%, все залежить від банку кредитора.


Термін кредитів пенсіонерам від 6 до 48 місяців, з правом дострокового погашення кредиту, який вказується в кредитному договорі.


З правого боку сайту системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», пенсіонерам треба заповнити форму замовлення кредитів. У графі «працевлаштування» обов'язково потрібно вказати «пенсіонер». Заповнивши і перевіривши всі потрібні графи, відправте заявку, натиснувши на кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка проходить перевірку нашими операторами, після чого направляється в банки партнери, які видають пенсіонерам кредити. Банки партнери України, отримуючи від нас заявки на кредити пенсіонерам, обробляють їх і виносять попереднє рішення про видачу кредиту. Після чого пенсіонерам, які подали у нас заявки на кредит, передзвонюють оператори банків, які розповідають умови отримання кредитів, консультують і запрошують до найближчого відділення для оформлення кредиту.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість отримати пенсіонерам кредит в Україні абсолютно безкоштовно, без комісій і відсотків з потенційних позичальників.


Категория: Кредитування в Україні | (14.11.2013)
Просмотров: 643