Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Отримати кредит ФОП

Отримати кредит ФОП

Безкоштовно заповнивши заявку і відправивши її на сайті всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете отримати кредит ФОП в Україні. Заявки на отримання кредитів для ФОП підприємців обробляють 33 банку України, які запропонують Вам свої кращі кредитні продукти.


Заявки на кредити ФОП банки України розглядають на суми до 250 000, з надання одній або двох декларацій про доходи чи на суми до 50 000 без декларацій на доходи з податкової служби. Кредити ФОП видаються без застави та без поручителів.


Отримати кредит ФОП може будь-який громадянин України, приватний підприємець у віці від 18 до 75 років, у вигляді: кредити готівкою, кредитні картки, споживчі кредити і кредиту на автомобіль.


Місячна ставка по кредиту для підприємця ФОП від 1,3% до 3%, залежно від банку кредитора. Мінімальний термін кредиту ФОП підприємцю від 6 місяців, а максимальних до 4-х років.


Мінімальний пакет документів для отримання кредитів ФОП підприємцям:
- Паспорт громадянина України
- ІПН

Максимальний пакет документів для підприємців ФОП (Потрібно деякими нашими банками партнерами ):
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Свідоцтво реєстрації приватного підприємця ФОП
- Одна або дві останні декларації про доходи.


Заповнивши форму онлайн заявки на кредит для ФОП з правого боку сайту, вкажіть всі потрібні дані, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка надійде на перевірку нашому операторові, після чого розішле в усі банки кредитори, які видають кредити приватним підприємцям форми ФОП. Банки партнери виносять попереднє рішення по видачі кредиту, після чого їх оператори передзвонюють потенційного позичальника і пропонують йому пройти до найближчого відділення банку, для оформлення документів, підписання кредитного договору та отримання кредиту для ФОП підприємця.


Послуга «отримати кредит ФОП» безкоштовна для будь-якого позичальника, так як всі наші витрати оплачують банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 1878
Хостинг от uCoz