Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредитування пенсіонерів

Кредитування пенсіонерів

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» пропонує кредитування пенсіонерів в режимі «онлайн». Подати заявку на кредит для пенсіонерів, Ви можете відразу в 33 банку України, прямо з правого боку нашого сайту, абсолютно безкоштовно. Подаючи онлайн заявку на кредити для пенсіонерів, Вам вже протягом від 15 хвилин до 2-х годин, зателефонують співробітники банків партнерів, проконсультують і запросять до найближчого відділення банку для отримання кредиту.


Кредитування пенсіонерів пропонують наші банки партнери, якщо вік потенційного позичальника до 75 років. Максимальна сума кредиту для пенсіонерів може доходити до 50 000 гривень. Термін кредитування пенсіонерів від 6 до 48 місяців. Місячна ставка за пенсійними кредитами від 1,3% до 3%, залежно від банку кредитора.


Умови кредитування пенсіонерів в Україні:
- Наявність паспорта громадянина України
- Наявність ІПН ( ідентифікаційний номер платника податків)
- Наявність пенсійного посвідчення
- Вік позичальника пенсіонера до 75 років


Щоб подати заявку онлайн на кредитування пенсіонерів в банках України, заповніть форму замовлення з правого боку сайту. При заповнення онлайн заявки, у графі «працевлаштування» обов'язково потрібно вказати «пенсіонер». Заповнивши форму, перевірте правильність всіх зазначених даних і після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами онлайн заявка на кредитування пенсіонерів відправиться нашим операторам на перевірку. Минулі перевірку заявки автоматично направляються в банки України, які пропонують кредитування для пенсіонерів. Оператори банків партнерів, вже протягом від 15 хвилин до 2-х годин після подачі заявки, зателефонують потенційному позичальникові пенсіонерові і розкажуть про свої пропозиції, а також запросять до найближчого відділення банку для отримання кредиту.


Всі послуги підрозділу «кредитування пенсіонерів України» надаються потенційним позичальникам абсолютно безкоштовно, без відсотків і комісій. Всі витрати за кредитами для пенсіонерів компенсують банки партнери України.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 1445
Хостинг от uCoz