Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредитування пенсіонерам

Кредитування пенсіонерам

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно дає можливість подати онлайн заявку відразу в 33 банку на кредитування пенсіонерам в Україні. Банки України пропонують кредитування пенсіонерів по стажу і вислуги років на суми до 50 000 гривень.


Потенційний позичальник, щоб претендувати на кредитування пенсіонерам, повинен бути громадянином України віком до 75 років.


Для отримання кредиту в наших банках партнерах потрібно:
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Пенсійне посвідчення

В Україні кредитування для пенсіонерів, банками партнерами, можливе на термін від 6 до 48 місяців. Місячна відсоткова ставка за кредитами пенсіонерам від 1,3% до 3%. Максимальна сума кредитування пенсіонерів, як згадувалося раніше, може бути до 50 000 гривень.


У наших банках партнерах України, кредитування пенсіонерам пропонується у вигляді кредитів готівкою, кредитних карт, споживчих кредитів і навіть автокредитування. Форму кредитування вибирає пенсіонерів сам на свій розсуд. Найкраще кредитування пенсіонерів в Україні відбувається у готівковій формі, що видаються на різні потреби.


Щоб подати заявку на кредитування пенсіонеру, буде потрібно заповнити форму замовлення кредитів з правого боку сайту. Після заповнення онлайн заявки перевірте правильність і правдивість зазначеної інформації, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредитування пенсіонера для початку пройде перевірку нашими операторами на правильність і правдивість зазначеної інформації, після чого автоматично попрямує в банки партнери, які пропонують кредитування для пенсіонерів в Україні. У банках партнерах України Ваша заявка на кредит отримує попереднє узгодження про видачу кредиту, після чого Вам передзвонюють наші банки партнери та пропонують пройти до найближчого відділення банку з документами для оформлення договору і видачі кредиту. Вся вищевказана процедура займає від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно дозволяє подати заявку і отримати кредитування для пенсіонерам в Україні. Комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо, бо всі наші послуги оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 697