Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредитний онлайн агрегатор

Кредитний онлайн агрегатор

Веб сервіс системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це кредитний онлайн агрегатор працює з банками по всій території України. На сьогоднішній день наша система онлайн замовлення кредитів має безліч підрозділів, представлена в найбільших містах України і має свою агентську, партнерську програму, через яку також йдуть продажі кредитних продуктів наших банків партнерів.


Принципи роботи даного кредитного агрегатора онлайн:

1) Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це агрегатор заявок на кредити які обробляються і передаються в банки партнери по всій Україні.

2) Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» передає заявки на банки України за попереднім погодженням і за фінансову винагороду з боку банків.

3 ) Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не передає заявки на кредити і дані про позичальникам нікому, крім фінансових установ України, а ті в свою чергу зобов'язуються не розголошувати особисті дані потенційних позичальників.


Про систему онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», як про агрегаторі заявок на кредити в Україні можна сказати:

1) Співпрацює дана система з найбільшими банками України і має найбільшу кількість партнерів, банків.

2 ) Обробляє заявки на кредити для позичальників з 18 років.

3 ) Має свою агентську програму, за який кожен з агентів отримує по 1% від суми залученого кредиту.

4 ) Дає можливість інтернет магазинах і торгових точках продавати товари в кредит отримуючи 1% від суми кредиту у вигляді винагороди за залучення позичальника.

5 ) Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере відсотків та інших фінансових винагород з потенційних позичальників, для клієнтів послуги абсолютно безкоштовні.

6 ) Онлайн сервіс працює виключно за Україну і з українськими банками.


Наш онлайн агрегатор заявок на кредити одна з найбільш динамічно розвиваються систем замовлення кредитів в Україні. Кожен місяць до нас нашій співпраці підключається мінімум один банку партнер.


Середня сума заявки на кредит близько 15 000 гривень. Середня сума видачі кредиту близько 12 000 гривень.


Заявку оформити на кредит через наш онлайн агрегатор може будь-який громадянин України віком від 18 років. Обслуговуються всі верстви населення і клієнти з будь кредитною історією.


Ми завжди відкриті до нового плідній співпраці з фінансовими установами в Україні. Агрегація заявок на кредити для банків України проводиться відповідно до вимог банків до потенційних позичальників.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» працює цілодобово, без обідів і вихідних.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 1424
Хостинг от uCoz