Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредитний центр онлайн

Кредитний центр онлайн

Система замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це безкоштовний і багатофункціональний онлайн кредитний центр, головним завданням якого є збір і обробка заявок на кредити від населення, для передачі даних про потенційних позичальників банкам України з метою рекомендації кращих кредитних продуктів. Наш кредитний онлайн центр не бере комісій з потенційних позичальників, тим самим дає можливість швидко, просто і зручно подати заявку на розгляд банкам України від потенційних позичальників. Суть та мета даного всеукраїнського кредитного центру - це в першу чергу безкоштовна допомога в оформленні кредиту і кредитування громадян України.


Подати заявки через даний кредитний центр онлайн можуть громадяни України віком від 18 до 75 років. Онлайн заявки на кредити приймаються від: безробітних, самозайняті, студентів, пенсіонерів, моряків, неофіційно і офіційно працевлаштованих, а також приватних підприємців (ФОП , СПД , ПП).


Максимальна сума кредиту видається нашими банками партнерами в Україні до 250 000 гривень.


Для отримання суми кредиту до 50 000 гривень найчастіше не потрібно ніяких документів крім паспорта громадянина України та ІПН. На суми більше 50 000 може знадобитися довідка про доходи з місця роботи або декларація про доходи з податкової інспекції (для приватних підприємців).


Подаючи заявку з правого боку сайту кредитного онлайн центру, у разі правильності введення все потрібних даних, Вам вже через 15 хвилин або до 2-х годин в робочий час зателефонують співробітники партнерів і запросять до найближчого відділення для оформлення документів та видачі кредиту будь-якому з обраних Вами видів.


Використовую кредитний центр онлайн «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете оформити заявку на кредит готівкою, кредитну картку, споживчий кредит і на авто в кредит.


Як вже говорилося раніше «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це безкоштовний кредитний онлайн центр для потенційного позичальника, охочого одержати кредит в Україні. Для банків України - цей сервіс платний, його використовують для просування своїх банківських кредитних продуктів з мінімальними витратами. Виплачують нам комісію банки партнери в Україні виключно за видані кредити, що дає їм можливість економити на залученні потенційних позичальників.


Категория: Кредитування в Україні | (14.11.2013)
Просмотров: 634