Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредитний центр

Кредитний центр

Безкоштовну можливість подати онлайн заявку на кредит готівкою, споживчий кредит, кредитну картку та автокредитування надає найбільший всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА», який обслуговує потенційних позичальників з українським громадянством у віці від 18 до 75 років.


Подати заявку через наш кредитний центр означає отримати унікальну можливість отримати онлайн рішення по кредиту відразу з 33 найбільших банків України. Безкоштовна можливість підібрати для себе відповідний кредитний продукт і вибрати банк, на свій розсуд, для отримання кредиту - все це надається даними кредитним центром.


Заявки на кредити, через онлайн кредитний центр можуть подати: офіційно працевлаштовані, неофіційно працевлаштовані, самозайняті, безробітні, пенсіонери, студенти, моряки, а також приватні підприємці ФОП, СПД та ПП.


Заповнивши форму онлайн замовлення кредитів з правого боку сайту всеукраїнського кредитного центру і відправивши її, Ви автоматично подаєте заявку відразу в 33 банку. Після відправки заявки на кредит в кредитний онлайн центр, її обробляють наші оператори, повірять коректність і правдивість зазначеної інформації, після чого в залежності від критеріїв потенційного позичальника перенаправляють заявки в банки партнери України. У банках, заявки отримують попереднє узгодження, після чого оператори банків партнерів передзвонюють потенційним позичальникам і запрошують їх прослідувати в найближчі відділення для підписання кредитного договору і видачі кредиту. Процедура обробки та узгодження заявок на кредити, а також зворотного дзвінка з банків партнерів займає від 15 хвилин до 2-х годин, в робочий час банків партнерів.


Всі послуги всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» оплачують банки партнери, а для потенційних позичальників обслуговування абсолютно безкоштовно.


Категория: Кредитування в Україні | (14.11.2013)
Просмотров: 1588
Хостинг от uCoz