Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредитна картка онлайн

Кредитна картка онлайн

Ви можете безкоштовно і швидко отримати кредитну карту онлайн в банках України, заповнивши форму онлайн замовлення кредитів з правого боку сайту системи онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Заявки за послугою «кредитна карта онлайн» обробляють 33 банку по всій території України.


Банківські кредитні картки від наших банків партнерів видаються з кредитним лімітом від 300 до 150 000 гривень враховуючи побажання і платоспроможність потенційного позичальника.


Також хочемо зазначити, що крім замовлення банківської кредитної картки, Ви можете замовити: кредити готівкою, споживчі кредити ( кредити на товари в будь-якому магазині і інтернет магазині України ) і авто в кредит ( автокредитування для нових і б \ у автомобілів).


Через нас кредитна карта онлайн видається для безробітних, самозайнятих, пенсіонерів, студентів, моряків, неофіційно і офіційно працевлаштованих громадян України.


Для оформлення онлайн кредитної картки заповніть форму з правого боку сайту. У графі «форма кредитування» виберіть варіант «готівкою», а побажання отримання саме кредитної картки уточніть операторам банків вже при обробці Вашої заявки. Заповнюючи всі графи, Ви перевірте всі дані і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредит відправляється на перевірку даних нашим операторам і пройшовши її відправляється в банки партнери. Банки попередньо погоджують видачу кредиту, після чого їх оператори передзвонюють і запрошують у відділення, для оформлення і видачі кредиту. Коли до Вас звернуться наші банки партнери, Вам буде потрібно повідомити їм, що Ви хочете отримати саме кредитну картку онлайн.


Для оформлення кредитної картки з лімітом банківських фінансових коштів, Вам потрібно:
- Паспорт громадянина України
- Ідентифікаційний номер платника податків ( ІПН)
- ( Для ліміту кредитних коштів на мапі більше 20 000 гривень) Може потребуватимуть довідка про доходи з місця роботи


Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обслуговує всі заявки за послугою «кредитна картка онлайн» абсолютно безкоштовно, без комісій з боку потенційного позичальника, клієнта. Всі послуги, як і рекомендацію банківських продуктів, оплачують банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 2278
Хостинг от uCoz