Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредити просрочнікам

Кредити просрочнікам

Якщо у Вас є прострочення у банках, і при цій ситуації утримуєте прострочені кредитні картки і всілякі продукти банку на інтернет ресурсі всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете замовити онлайн заявку на кредити просрочнікам, при варіанті, що у позичальника є несвоєчасно погашений кредит.


При відправці заявки на кредити, просрочнікі не отримують гарантій що цей кредит буде виданий.


Банківські менеджера які отримали анкетну форму заявку на кредити просрочнікам, розглядають її у тимчасовому періоді, від 15 хвилин до двох годин у робочий час і передзвонюють ймовірному клієнту для пропозиції банківських кредитних продуктів.


Максимально можлива сума кредиту просрочніку, для пенсіонерів, офіційно працевлаштованих моряків, приватних підприємців до 50 000 гривень у одному банку. Максимально можлива сума кредиту просрочніку, для неофіційно працевлаштованих, безробітних, студентів, самозайнятих, інвалідів до десяти тисяч гривень.


Партнерські банки у Україні дають кредити просрочнікам на часовий період від шести місяців до 60 місяців з умовою дострокового погашення кредиту. Як правило, у партнерських банках помісячна плата за кредитами становить від одного до 3 відсотків на місяць.


Для реєстрації онлайн заявки на кредити просрочнікам необхідно заповнити усі пункти усіма особистими даними, після внесення даних натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит» і дана заявка анкета переадресується для огляду операторам цього кредитного центру. Під час занесення даних у форму заявку потрібно уважно і безпомилково вводити особисті дані. У полі - «У яких банках у Вас є кредити?» необхідно перерахувати найменування банків, у яких у Вас є кредит з несвоєчасною виплатою. У випадку, якщо Ви допустили помилку, ця заявка не розсилається на банки партнери.


Менеджери кредитного центру оформляють прийняту заявку, розглядають у якому банку були оформлені кредити з простроченням і перенаправляють поточну заявку у банки, у яких є можливість видати кредити просрочнікам з максимально можливим шансом позитивного рішення.


Хочемо звернути увагу на те, що в Україні є можливість оформити не лише кредити просрочнікам, а ще й автокредит, споживчий кредит, кредитну карту.


Дана інтернет система кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» розподіляє правильно оформлені заявки на кредити просрочнікам в Україні абсолютно без комісій! Поточні послуги та допомогу у отриманні кредитів з простроченнями у Україні і розподіл заявок на кредити проплачують банки партнери. Повністю ніяких взагалі відсотків і комісій наш сервіс онлайн заявок на кредити не бере!


Категория: Кредитування в Україні | (27.03.2014)
Просмотров: 600