Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредити готівкою

Кредити готівкою

Наші заявки на кредити готівкою в Україні отримують і обробляють 33 банки по території всієї країни. Заявки на кредити готівкою Ви можете подати абсолютно безкоштовно з правого боку сервісу онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА».


Щоб отримати кредити готівкою в одному або декількох банках в Україні, Ви повинні бути громадянином України і мати вік від 18 до 75 років.


Крім кредитів готівкою, будь-який громадянин України може претендувати на кредитну карту, споживчий кредит і на авто в кредит.


Кредити готівкою в банках України Ви можете отримати на суму до 250 000 гривень, без застави та поручителів, але з довідкою про доходи з місця роботи або з декларацією про доходи з податкової служби ( для приватного підприємця).
До 50 000 гривень, можна отримати кредит готівкою без довідок про доходи з місця роботи.


Для отримання кредитів готівкою, Вам буде потрібно надати в банки партнери в Україні : паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків ( ІПН). Як вже вказано вище, даних документів вистачить для отримання кредиту до 50 000 гривень, якщо захочете отримати від 50 000 до 250 000, Вам швидше за все доведеться надати і довідку про доходи з місця роботи.


Взяти кредити готівкою в банках України можуть : приватні підприємці (ФОП, СПД та ПП), моряки, пенсіонери, студенти, офіційно і неофіційно працевлаштовані, самозайняті та безробітні громадяни.


Подати онлайн заявку по кредитах готівкою Ви можете з правого боку сайту. Заповнивши форму онлайн замовлення кредитів, перевірте Зазначені Вами особисті дані, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Заявка на кредити готівкою, яку Ви відправили, спочатку потрапляє на перевірку нашим операторам, а вже після їх перевірки відправляється в банки партнери в Україні. Банки України отримуючи онлайн заявку на кредит від нас, попередньо погоджують видачу кредиту, а вже після це дзвонять потенційного позичальника і пропонують пройти до найближчого відділення, для підготовки всіх документів і видачі кредиту готівкою. Процедура перевірки, узгодження і виклику потенційного позичальника в банк займає від 15 хвилин до 2 -х годин в робочий час.


Всі заявки онлайн за послугою «кредити готівкою» в Україні всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обслуговує безкоштовно, без комісій та прихованих відсотків. Всі послуги, що беруть на себе наша система онлайн кредитування, оплачується банками, що ні як не впливає на кредитний продукт для потенційного позичальника.


Категория: Кредитування в Україні | (30.10.2013)
Просмотров: 3884