Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит у банку

Кредит у банку

Взяти кредит у банку в Україні, через інтернет, в режимі «онлайн» можливо легко і швидко, якщо використовувати сайт всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА». З правого боку нашого сайту, Ви можете подати онлайн заявку, і дізнатися про можливість оформити кредит в одному з 33 банків партнерів в Україні.


Через даний веб сайт, Ви можете не виходячи з дому, подати онлайн заявку на кредит готівкою, кредитну картку, споживчий кредит та автокредитування. Після подачі заявки протягом від 15 хвилин до 2-х годин, Вам зателефонують оператори банків, в яких попередньо погодили видачу кредиту, проконсультують з усіх питань і запросять до найближчі відділення для оформлення кредиту в банку. Таким чином, наш веб сервіс дозволяє швидко і безкоштовно подати заявку майже у всі банки України, отримати погодження з отримання кредиту, а далі Вам лише залишиться прийти у відділення банку, де Ви і зможете оформити всі документи і отримати кредит.


Щоб отримати кредит у будь-якому нашому банку партнері Вам потрібно:
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Довідка про доходи (необов'язково)


Взяти кредит у банку на суму до 250 000 гривень можуть приватні підприємці, офіційно працевлаштовані, моряки і пенсіонери. Подати заявку на кредити в банку України на суму до 10 000 гривень можуть студенти, самозайняті, безробітні і неофіційно працевлаштовані.


Кредит у банку, через даний сервіс онлайн замовлення кредитів, можна взяти на термін від півроку до чотирьох років під місячну процентну ставку від 1,3% до 3%.


Заповнена та відправлена Вами онлайн заявка на всі види кредитів спочатку пройде перевірку нашими операторами, після чого в залежності від Ваших критеріїв попрямує в банки партнери. Виходячи зі статистики, можна побачити, що на одну подану заявку, зачату від 1 до 5 відгуків банків, які готові кредитувати потенційного позичальника.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки за послугою «кредит у банку» безкоштовно, без комісій з потенційного позичальника, так як всі наші витрати беруть на себе банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Україні | (14.11.2013)
Просмотров: 1560
Хостинг от uCoz