Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит студенту

Кредит студенту

Скориставшись веб сервісом системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете безкоштовно подати заявку і отримати кредит студенту в Україні. Щоб отримати кредит студенту в банках України, його вік повинен бути від 18 років і у нього має бути українське громадянство.


Щоб отримати через нас кредити студенту може знадобитися лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).


Подати заявку на кредити студенту можна на суму до 10 000 гривень. Термін кредиту від 6 місяців до 4-х років. Місячна ставка по кредиту студентові від 1,3% до 3%.


Від нас заявки на кредити студенту обробляють 33 банки по всі території України. Подавши заявку на кредит онлайн, студент може взяти кредит у будь-якому обласному, районному центрі в Україні.


Студенти можуть отримати кредит у формі: кредити готівкою, споживчі кредити і кредитні карти. Також студент може спробувати взяти кредит на б\у, але їх видають дуже рідко.


При заповненні заявки на кредит студенту, заповніть всі потрібні поля, перевірте правильність зазначеної інформації та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредит для студентів відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильно і коректність введеної Вами інформації та перенаправляють заявку в банки партнери. Банки отримуючи заявку онлайн від нас, відправляють її на попереднє погодження, після чого звертаються до потенційного позичальника і запрошують його в довколишні відділення банку для підписання кредитного договору і видачі кредиту.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере комісій, оплати, відсотків з потенційних позичальників за послугою «кредит студенту Україна». Всі наші послуги оплачують виключно банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 2397
Хостинг от uCoz