Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит студентам

Кредит студентам

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит студентам в Україні. Щоб отримати кредит студенту повинно бути від 18 років. Кредити студентам видаються за умови українського громадянства позичальника.


Максимальна сума кредиту для студента часто не перевищує 5000 гривень. Місячна кредитна ставка для студента від 1,3% до 3% залежно від банку партнера. Термін кредиту від 6 до 48 місяців. Мінімальний відгук на одну заявку по кредиту для студента від 2 банків партнерів.


При заповненні онлайн заявки на кредит в графі «працевлаштування» виберіть варіант «студент». Після введення всіх даних у форму заявки, перевірте правильність вказаних Вами особистої інформації та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють коректність введеної інформації і протягом 15 хвилин перенаправляють в банки партнери. Оператори банків при отриманні заявки на кредит для студентів, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту студентові, йому передзвонюють і запрошують до найближчого відділення банку, для оформлення документів та видачі кредиту. Дана процедура займає найчастіше до 2-х годин в робочий час.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити студентам абсолютно безкоштовно. Ніяких комісій та відсотків з потенційного позичальника ми не нараховуємо! Всі нашу послуги з обробки заявок, консультування клієнтів і допомоги в оформленні кредитів оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (11.11.2013)
Просмотров: 699