Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит СПД

Кредит СПД

Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє безкоштовно подати заявку на кредити СПД в 33 банку по всій Україні. Форма онлайн заявки на кредит знаходиться з правого боку сайту. Заповнюючи дану форму у графі «працевлаштування» виберете «приватний підприємець». Перед відправкою заявки на кредит для СПД перевірте правильність введених Вами даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Після відправки заявки на кредити для СПД, її обробляють наші оператори, протягом 15 хвилин, перевіряючи правильність і коректність введеної Вами інформації. Далі заявку на кредит перенаправляють в банки партнери, залежно від критеріїв позичальника. При отриманні нашої заявки на кредит приватному підприємцю СПД, оператори банку заводять заявку на клієнта і передають її на попереднє рішення. Після отримання попереднього рішення по кредитуванню СПД, передзвонюють даному позичальнику і запрошують до найближчого відділення банку для отримання кредиту.


Місячна кредитна ставка для приватного підприємця СПД від 1,9% до 3% залежно від банку кредитора. Максимальна сума кредиту для СПД 150 000 гривень. Термін кредитної позики від 6 до 48 місяців.


Також хочемо зауважити, що система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере ніяких комісій та відсотків з потенційних позичальників. Обробка заявок на кредити СПД абсолютно безкоштовно! Всі наші послуги у допомозі для отримання кредиту та обробки заявок оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 1617
Хостинг от uCoz