Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит швидко

Кредит швидко

Через сайт системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете безкоштовно подати заявку і отримати кредит швидко в Україні. Наші заявки обробляють 33 банку партнера по всій Україні.


Кредити швидко видаються у всіх містах та районних центрах України. Максимальна сума швидкого кредиту до 250 000 гривень. Місячна ставка по швидкому кредитом від 1,3% до 3%. Термін кредиту від 6 до 48 місяців.


Швидкі кредити видаються в Україні людям віком від 18 до 75 років. Обов'язкова умова видачі кредиту швидко українське громадянство. На швидкий кредити можуть отримати: студенти, моряки, пенсіонери, самозайнятие, неофіційно і офіційно працевлаштовані, а також приватні підприємці.


Щоб подати заявку і швидко отримати кредит на території України, Вам буде потрібно заповнити форму з правого боку сайту. При заповненні заявки на швидкий кредит перевірте правильність введених Вами даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Після відправки Вами заявки на кредит, її перевіряють наші оператори на коректність введеної інформації та перенаправляють в залежності від критеріїв позичальника по банках партнерам. Отримавши заявку на швидкий кредит, оператори банків партнерів заводять анкету на потенційного позичальника і відправляє її на отримання попереднього рішення по кредиту. Оператори банків партнерів отримавши попереднє рішення по видачі кредиту швидко, передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку партнера для оформлення документів та видачі кредиту. Вся описана процедура займає від 15 хвилин до 2-х годин в залежності від банку партнера.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредит швидко абсолютно безкоштовно. Ніяких комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо. Всі наші послуги по консультації клієнтів і допомоги в отриманні кредитів в Україні оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 980