Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит просрочнікам

Кредит просрочнікам

За умови, якщо у Вас містяться прострочення у банках, і також маєте прострочені кредитні карти і інші продукти банку на web сайті всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви маєте можливість зареєструвати форму анкету на кредит просрочнікам за умови, що у кредитного боржника присутній кредит з несвоєчасними виплатами.


Оформляючи заявку на кредит просрочнікам, позичальник не отримує гарантій що поточний кредит буде виданий.


Банківські агенти, що аналізують анкетні заявки на кредит просрочнікам розглядають її у тимчасовому періоді, від п'ятнадцяти хвилин до 2-ух годин у робочий час і передзвонюють клієнтові для пропозиції банківських кредитних продуктів.


Найбільша сума кредиту просрочнікам, для офіційно працевлаштованих моряків, пенсіонерів, приватних підприємців до п'ятдесяти тисяч гривень у одному банку. Найбільша сума кредиту просрочнікам, для неофіційно працевлаштованих, безробітних, студентів, самозайнятих, інвалідів до десяти тисяч гривень.


Партнерські банки видають кредит просрочнікам на проміжок часу від 6 місяців до п'яти років з можливістю дострокового закриття кредиту. Зазвичай, у партнерських банках щомісячний оклад за кредитами становить від одного до 3 відсотків на місяць.


При реєстрації заявки онлайн на кредити просрочнікам Вам необхідно заповнити усі представлені осередки усіма необхідними даними, після введення даних натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит» і певна онлайн анкета переадресується для аналізу співробітникам даного кредитного центру. Оформляючи анкету, потрібно точно і без помилок вносити особисті дані. У полі - «У яких банках у Вас є кредити?» необхідно перерахувати назви банків, у яких з них у Вас присутій кредит з простроченнями. У ситуації, якщо Ви допустили помилку, ця форма анкета не розсилається на банки партнери.


Менеджери кредитного центру оформляють отриману заявку, аналізують у якому з банків був виданий не погашений вчасно кредит і розсилають цю форму анкету у банки, де є можливість оформити кредит просрочнікам з найбільшим шансом позитивного рішення.


Варто звернути увагу, на поточному сервісі у Вас є шанс оформити не лише кредит просрочнікам, а ще й кредитну карту, автокредит, споживчий кредит.


Поточна інтернет система кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» відправляє заявки замовлення на кредит просрочнікам повністю без плати! Дані послуги та допомога у отриманні кредиту просрочнікам та розсилку заявок на кредити оплачують банки партнери.


Абсолютно ніяких взагалі відсотків і комісій наш сервіс онлайн заявок на кредити не бере!

Категория: Кредитування в Україні | (27.03.2014)
Просмотров: 1306
Хостинг от uCoz