Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит пенсіонеру Україна

Кредит пенсіонеру Україна

Веб сервіс всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє безкоштовно і швидко подати заявку відразу в 33 банку партнера і оформити кредит пенсіонеру в Україні на найвигідніших умовах. Наші банки партнери протягом 2-х годин в робочий час оброблять заявку і винесуть попереднє рішення, яке дозволить отримати кредит пенсіонеру швидко в найближчому відділенні банку.


Банки України видають кредити пенсіонеру часто на суми не більше 50 000 гривень, про що свідчить статистика. Отримати кредит пенсіонер може у віці до 75 років і на термін від 6 місяців до 4-х років. Процентна ставка за кредитами пенсіонеру може становити від 1,3% до 3% на місяць і дану ставку встановлюють банки партнери окремо. Також можна відзначити, що кредит пенсіонеру в Україні можна погасити завчасно без штрафних санкцій з боку банків і це зазначається у кожному кредитному договорі.


Кредити пенсіонеру в Україні можуть бути запропоновані банками партнерами у вигляді: кредит готівкою, кредитні картки, споживчі кредити і автомобіль у кредит.


Для отримання кредиту пенсіонеру в банках партнерах можуть знадобитися документи:
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Довідка з пенсійного фонду (дуже рідкісне вимога деяких, аж ніяк не всіх, банків партнерів).

Найчастіше кредити пенсіонеру видаються лише з наданням паспорта та ідентифікаційного коду платника податків.


Подаючи заявку онлайн на кредити пенсіонеру в банки України, у графі «працевлаштування» треба вказувати «пенсіонер». Заповнивши і перевіривши всі дані, натисніть кнопку «відправити заявку на кредит» і вона піде на перевірку нашим операторам. Оператори системи онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА», перепровірять коректність вказаних даних і після цього заявка на кредити пенсіонеру попрямують в банки партнери України. Банки партнери в Україні отримуючи заявку на кредит від пенсіонерів, відправляють її на отримання попереднього рішення про видачу кредиту. Отримавши попереднє рішення про видачу кредиту пенсіонеру, оператори банків партнерів передзвонюють потенційного позичальника і пропонують йому пройти у відділення, саме близьке для позичальника, щоб оформити кредит. Оформлення кредиту пенсіонеру займає від 15 хвилин до 2-х годин.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере комісій та відсотків з потенційного позичальника за послугою «кредит пенсіонеру Україна», так як всі витрати оплачують нам банки партнери України.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 722