Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит пенсіонеру

Кредит пенсіонеру

Безкоштовно подати заявку на кредит пенсіонеру Ви можете на сайті системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Заявки на кредити пенсіонеру в Україні обробляють від нас 33 банку по всій території країни.


Щоб отримати кредит пенсіонеру в банках України йому знадобиться паспорт громадянина України та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) .


На момент подачі заявки на кредити пенсіонеру має бути до 75 років.


Сума кредиту, яку можуть дійсно узгодити банки в Україні пенсіонеру найчастіше до 50 000 гривень і при винесенні рішення видачі по кредитів, враховується кредитна історія, а також платоспроможність потенційного позичальника пенсіонера. Місячна ставка за кредитом для пенсіонерів від 1,3% до 3%, залежно від банку кредитора. Термін кредит пенсіонеру від 6 до 48 місяців з правом дострокового погашення зазначеного в кожному кредитному договорі.


Подаючи заявку на кредити пенсіонеру у нас на сайті, Вам на протязі 2-х годин в робочий час, зателефонують від 2-х до 5 банків України і запропонують пройти найближчим відділення, для оформлення документів та видачі кредитів. Уважно вислухайте операторів банків партнерів, заповніть адресу, куди Вам пропонується пройти і умови видачі кредитів. На основі консультації, з боку операторів, Ви зможете вибрати для себе один або кілька кредитний продуктів для пенсіонерів і вирішити в який банк підійти для оформлення кредиту.


Заповнюючи заявку з правого боку всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА», перевірте правильність введеної інформації та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка на кредит пенсіонеру протягом від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час буде оброблена і Вам самі подзвонять з банків, для пропозиції оформлення кредиту.


Система онлайн замовлення кредит «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере комісій та інших фінансових винагород за послугою «кредит пенсіонеру». Всі витрати на обробку заявок, консультації та допомогу в оформленні кредиту пенсіонерам оплачують банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 692