Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит пенсіонерам Україна

Кредит пенсіонерам Україна

Веб сервіс системи онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість безкоштовно, кожному українцю у віці до 75 років, подати заявку, яку розглянуть 33 банку і отримати кредит пенсіонерам в Україні.


Онлайн заявки на кредити пенсіонерам банки України розглядають протягом від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час і після цього запрошують до найближчого відділення банку для оформлення кредиту, що дозволяє швидко і легко взяти кредит у будь-якій точці нашої країни.


Кредити пенсіонерам банки в Україні видають на суми до 50 000 гривень за наявності мінімального пакету документів, а саме паспорта громадянина України та ІПН.


Пенсіонерам може бути виданий кредит одним з видів кредитування, на вибір: кредит готівкою, споживчий кредит, кредитна карта і авто в кредит.


Кредити пенсіонерам видають на термін від 6 до 48 місяців, в правом дострокового погашення кредиту і залежно від банку кредитора, з правом пільгового, безвідсоткового погашення кредиту.


Місячна відсоткова ставка на кредит пенсіонерам, в кожному нашому банку партнері різна, але в межах від 1,3% до 3%. Велика кількість банків партнерів і консультація після отримання попереднього рішення, дасть можливість будь-якому пенсіонеру вибрати зручний і доступний варіант кредитування саме для нього.


Онлайн заявку на кредити пенсіонерам в Україні, Ви можете подати з правого боку. При заповненні форми замовлення кредитів пенсіонерам, у графі «працевлаштування» треба вказувати «пенсіонер». Заповнивши форму, перевірте правильність зазначеної інформації, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка на кредит пенсіонерам, перед переадресаціі в банки України, проходить перевірку на коректність вказаних даних. Якщо всі дані правильно заповнені, то заявка йде на отримання попереднього рішення про видачу кредиту. У банках партнерах по кожній окремо заявці виноситься попереднє рішення, після чого оператори передзвонюють і запрошують пенсіонера в найближче відділення банку в його населеному пункті для підписання кредитного договору та отримання кредиту.


Всеукраїнський кредитної центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки, консультує і надає допомогу в оформленні кредитів абсолютно безкоштовно, без жодних комісій з боку позичальника, пенсіонера. Всі наші витрати за послугою «кредит пенсіонерам Україна» оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 662