Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит пенсіонерам

Кредит пенсіонерам

Якщо Ви хочете оформити кредит пенсіонерам в Україні, то можете подати заявку з правого боку сайту онлайн сервісу «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Нашу заявку на кредити для пенсіонерів обробляють 33 банку України. Видача кредитів пенсіонерам проходить у всіх містах, обласних та районних центрах України.


Заповнюючи заявку на кредит пенсіонеру, у графі «працевлаштування» треба вибрати «пенсіонер». Перед відправкою даних зазначених у заявці на кредит, перевірте їх правильність і після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Пам'ятайте, що правильність і коректність введеної інформації гарантує Вам відповіді від наших банків партнерів.


Після відправки заявки на кредит для пенсіонерів з нашого сайту, вона потрапляє на перевірку наші операторам. Наші оператори перевіряють коректність даних зазначених у заявці на кредит, протягом 15 хвилин після відправки заявки, після чого перенаправляють заявку на кредит в залежності від критеріїв позичальників в банки партнери. Банки, отримуючи заявку на кредит, від нас, заводять анкету на потенційно позичальника, і передають її на попереднє рішення по кредиту. Після отримання попереднього рішення по кредиту, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові пенсіонерові і запрошують його до найближчого відділення банку для оформлення документів на кредит.


Мінімальний відгук на одну заявку на кредит для пенсіонера за статистикою відгукується від 5 банків партнерів. Максимальна сума кредиту для пенсіонера до 50 000 гривень в одному банку партнері. Місячна відсоткова ставка за кредитом для пенсіонерів від 1,9% до 3%. Термін кредиту для пенсіонера від 6 до 48 місяців.


Найчастіше для оформлення кредиту пенсіонерам потрібно тільки ідентифікаційний код платника податків та паспорт громадянина України.


Сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити для пенсіонерів абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків з позичальника пенсіонера ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок і допомоги в отриманні кредиту оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 1342
Хостинг от uCoz