Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит на відпочинок

Кредит на відпочинок

Через систему онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете подати заявку і отримати кредит на відпочинок в Україні. Дана заявка безкоштовно перенаправляється в 33 банку України.


Кредити на відпочинок в Україні видаються готівкою під 1,3% -3% в місяць, залежно від банку кредитора. Максимальна сума кредиту на відпочинок становить до 150 000 гривень, хоча банки найчастіше видають не більше 50 000 гривень. Кредит можна оформити на термін від 6 до 48 місяців.


Для отримання кредиту на відпочинок, Ви повинні бути:
- Громадянином або громадянкою України
- Вік від 23-х років
- Мати офіційне працевлаштування не менше 3-місяців


Оформляючи форму заявки для оформлення кредиту на відпочинок, з правого боку сайту, Ви повинні перевірити правильність введеної Вами інформації і натиснути кнопку «відправити заявку на кредит». Після відправки заявки, на протязі 15 хвилин, її обробляють наші оператори, перевіряючи правильність і коректність введеної Вами інформації. Далі заявку перенаправляють на банки партнери. Оператори банків, отримавши нашу заявку на кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення щодо отримання кредиту. Після проходження попередньо рішення, оператори банків передзвонюють потенційним позичальникам і пропонують прийти в найближче відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки з кредитів на відпочинок абсолютно безкоштовно для позичальника! Ніяких відсотків і комісій за видачу кредитів ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок і допомоги в отриманні кредиту оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 1504
Хостинг от uCoz