Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит моряку

Кредит моряку

Взяти швидко і легко кредит моряку в Україні на суму до 250 000 гривень, можливо використовуючи безкоштовний сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Заявки на кредити моряку через даний сайт розглядають і кредитують 33 банки України.


Кредити моряку можливо отримати, використовуючи даний веб сервіс, якщо він громадянин України і його вік становить від 18 до 75 років.


Для отримання кредиту моряку знадобиться:
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Останні два контракти (іноді потрібно в деяких банках)
- Працевлаштування в українській компанії (рідкісне вимога деяких банків партнерів в Україні)


Якщо Ви не зможете надати останні два контракти або Ви не є працевлаштовані в українській компанії, то швидше за все, зможете претендувати на суму не більше 100 000 гривень (дане твердження стоїтся на практиці по різними кредитами морякам).


Кредити моряку можливо отримати у вигляді: кредит готівкою, кредитна карта, споживчий кредит і авто в кредит.


Термін кредиту моряку становить від 6 до 48 місяців, в правом дострокового погашення, яке вказано в кредитному договорі. Місячна ставка по кредиту моряку від 1,3% до 3%, все залежить від пропозиції банків кредиторів по окремих кредитних продуктах.


Щоб отримати кредит, моряку буде потрібно заповнити форму заявки з правого боку сайту, де в графі «працевлаштування» в обов'язковому порядку вказати «моряк». Перевіривши всі зазначені дані, натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправляється заявка по кредиту моряку спочатку проходить перевірку на коректність нашими операторами, після чого перенаправляється в банки партнери. Банки партнери приймають від нас заявки, залежно від критеріїв потенційних позичальників, після чого відправляють їх на отримання попереднього рішення. Оператори банків партнерів, отримавши попереднє рішення по видачі кредиту моряку, передзвонює йому і запрошує до найближчого відділення банку. У відділення банку партнера, моряку доведеться показати всі потрібні документи, після чого підписати кредитний договір та одержати кредит у будь-якому з обраних видів кредитування.


Послуга «кредит моряку» надається потенційним позичальникам безкоштовно, так як всі наші послуги оплачують банки партнери, які отримують заявки на кредити.


Категория: Кредитування в Україні | (14.11.2013)
Просмотров: 651