Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит морякам

Кредит морякам

Через онлайн сервіс сайту системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете безкоштовно подати заявку, використовуючи інтернет і отримати кредит морякам на будь-які потреби по всій території України. Заявки за кредитами морякам від нас приймають і розглядають 33 банку партнера в Україні, на всій її території.


Кредити морякам видаються на суми до 250 000 гривень в різних формах, а саме: кредити готівкою, кредитні картки, споживчі кредити та автокредитування.


Заявку на кредити морякам можуть подати тільки громадяни України у віці від 18 до 75 років.


Для отримання кредитів морякам найчастіше потрібна в банки кредитори надати:
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Останні два контракти
- Працевлаштування в крюїнгової компанії зареєстрованої в Україні (потрібно не всім банкам)


Дані вимоги дуже ускладнюють отримання кредиту моряка, але навіть якщо у Вас чогось із зазначених документів немає, то можете подати заявку на кредит. У разі, що у потенційного позичальника немає яких або із зазначених вище документів він зможе претендувати на суму кредиту до 100 000 гривень і не у всіх банках кредитують моряків.


Надіслати заявку на кредит морякам, Ви можете з правого боку сайту сервісу онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА». При заповненні заявки морякам, у графі «працевлаштування » потрібен вибрати варіант «моряк». Заповнивши заявку, перевірте введені зазначені дані і тільки після цього натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит». Заявка на кредити морякам спочатку проходить перевірку нашими операторами, а після проходження даної процедури заявка автоматично направляється в банки партнери. Банки України отримують дану заявку на кредит морякам, тільки залежно від критеріїв та вимог до потенційних позичальників, громадянам України. Оператори банків партнерів погоджували видачу кредитів морякам, передзвонюють потенційного позичальника і пропонують йому пройти до найближчого відділення банку, для пред'явлення та оформлення документів, а також видачі кредиту.


Онлайн заявки за послугою «кредит морякам» обробляються, передаються в банки партнери України, в яких здійснюється видача кредитів абсолютно безкоштовно, без будь-яких комісій з боку потенційного позичальника моряка.


Категория: Кредитування в Україні | (14.11.2013)
Просмотров: 1445
Хостинг от uCoz