Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит готівкою Україна

Кредит готівкою Україна 

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість безкоштовно подати заявку на кредит готівкою в Україні відразу в 33 банку партнера України. Форма онлайн заявки на кредит готівкою знаходиться з правого боку сайту. 


Щоб подати заявку, у графі «форма кредитування» виберіть «готівкою» і після цього почніть заповнювати заявку. При заповненні заявки на кредит готівкою в Україні, введіть Ваші дані і перевірте їх правильність. Після введення всіх даних натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». 


Відправлену Вами заявку на кредит готівкою спочатку перевіряють на коректність введеної інформації наші оператори і після цього відправляють в банки партнери, залежно від критеріїв потенційного позичальника. Банки партнери, які отримали заявку від нас, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення з видачі кредиту готівкою. Після отримання рішення за видачі кредиту, оператори банків передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його пройти до найближчого відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту. 


Кредити готівкою в Україні видаються з 18 років громадянам нашої країни. Максимальна сума видачі кредиту до 250 000 гривень. Термін кредитування від 6 до 48 місяців. Місячна кредитна ставка від 1,3% до 3% залежно від банку партнера. 


Кредити готівкою видається нашими банками партнерами по всій території України. Видаються кредити готівкою у наших банків партнерів: офіційно працевлаштованим, неофіційно працевлаштованим, самозайнятим, студентам, пенсіонерам, морякам, приватним підприємцям СПД та ПП. 


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити готівкою в Україні абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо. Всі наші послуги оплачуються банками партнерами.


Категория: Кредитування в Україні | (30.10.2013)
Просмотров: 2913