Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит готівкою онлайн

Кредит готівкою онлайн

Через сервіс кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит готівкою онлайн в Україні відразу в 33 банку партнера. Наш сервіс дає можливість легко і швидко оформити кредити готівкою онлайн в найбільших банках України.


Подати заявку та оформити кредити готівкою онлайн можуть громадяни України, віком від 18 років. Онлайн заявки на кредити готівкою розглядаються банками на суми від 1 000 до 200 000 гривень. Середня видавана сума кредиту готівкою в наших банках партнерах близько 20 000 гривень. Місячна відсоткова ставка за кредитом готівкою від 1,3 % до 3 % на місяць залежно від банку кредитора.


Подати онлайн заявку на кредит готівкою можуть: студенти, самозайняті, моряки, офіційно і неофіційно працевлаштовані, пенсіонери, приватні підприємці СПД, ФОП і ПП.


Щоб подати заявку на кредит готівкою онлайн, заповніть форму замовлення кредитів з правого боку сайту. Заповнивши всі потрібні графи заявки, перевірте введені Вами особисті та контактні дані, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредит готівкою онлайн автоматично потрапить на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і правдивість зазначеної інформації, після його перенаправляють її, залежно від критеріїв потенційних позичальників, у банки партнери. Оператори банків партнерів отримуючи від нас заявку на кредит готівкою, заводять анкету на потенційного позичальника, після чого направляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту готівкою. Отримавши попереднє рішення по видачі кредиту , оператори банків партнерів передзвонюють потенційного позичальника і пропонують йому пройти до найближчого відділення банку в його місті, для оформлення всіх потрібних документів і видачі кредиту готівкою. Обробка заявки на кредит та отримання попереднього рішення по видачі кредиту займає від 15 хвилин до 2 -х годин в робочий час.


Крім заявки онлайн на кредит готівкою, Ви можете подати заявку на споживчий кредит, кредитну картку та автокредитування в Україні.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє кожному користувачеві мережі інтернет і громадянину України безкоштовно подати заявку і отримати кредит готівкою онлайн по всій Україні. Ніяких відсотків і комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо. Всі наші послуги оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (30.10.2013)
Просмотров: 3902