Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит готівкою без довідки про доходи і застави

Кредит готівкою без довідки про доходи і застави

На сайті всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит готівкою без довідки про доходи і застави в Україні. Наші заявки на кредити готівкою без довідок про доходи та застав обробляють 33 банку України.


Наші банки партнери видають кредити готівкою без довідок та застави до 250 000 гривень. Місячна кредитами ставка від 1,3% до 3%. Термін кредит без довідки від 6 до 48 місяців, з можливістю дострокового погашення кредиту.


Кредит готівкою без довідки про доходи і застави видають безробітним, самозайнятим, студентам, пенсіонерам, приватним підприємцям, неофіційно і офіційно працевлаштованим. 


Заявку на кредит без застави та довідки про доходи Ви можете подати з правого боку сайту. Заявки на кредити обробляються нашими банками партнерами протягом 2-х годин в робочий час. Оператори банків партнерів, в яких Вам узгодять видачу кредитів, самі передзвонять Вам і запросять до найближчого відділення банку у Вашому місті, для оформлення документів та видачі кредиту.


Сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно дає можливість подати заявку і отримати кредит готівкою без довідки про доходи і застави. Комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо!


Категория: Кредитування в Україні | (11.11.2013)
Просмотров: 4916
Хостинг от uCoz