Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит готівкою

Кредит готівкою

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит готівкою у 33 банку України. Форма заявки на кредит готівкою в Україні знаходиться з правого боку сайту.


При заповненні заявки виберіть у графі «форма кредитування» виберіть «готівкою» і далі заповнюйте форму заявки. Перед відправкою заявки на кредит готівкою, перевірте правильність і коректність введеної Вами інформації та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Кредити готівкою в Україні видаються потенційним позичальникам на суму до 250 000 гривень. Процентна ставка по кредитах готівкою від 1,3% до 3% на місяць залежно від банку партнера. Термін кредитування готівкою від 6 до 48 місяців.


Після відправки Вами заявки на кредит готівкою, наші оператори її перевіряють на коректність введеної інформації та перенаправляють в банки партнери. При отриманні заявки оператори банків заводять анкету на потенційно позичальника і відправляють її на попереднє рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по кредитуванню готівкою, оператори банків, які погодили видачу кредиту, передзвонюють позичальникові і пропонують прийти у найближче відділення банку, для оформлення і видачі кредиту.


Заявка на кредит готівкою відразу в усі банки України - це кращий варіант для будь-якого позичальника з поганою і гарною кредитною історією.


Наш сервіс обробляє заявки на кредити готівкою абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків з потенційного позичальника ми не нараховуємо. Всі наши послуги по консультації та допомоги в отриманні кредиту готівкою оплачують банки партнери України.


Категория: Кредитування в Україні | (30.10.2013)
Просмотров: 5102
Хостинг от uCoz