Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит для студентів

Кредит для студентів

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит для студента в 33 банку України.


Кредити студентам видаються у віці від 18 років. Максимальна сума кредитів для студентів 5000 гривень. Місячна кредитна ставка по студентському кредитом від 1,3% до 3% залежно від банку кредитора. Термін кредиту для студента від 6 до 48 місяців, з можливістю дострокового погашення кредиту.


Подаючи заявку на кредит для студентів, у графі «працевлаштування» виберіть варіант «студент». Якщо ж Ви офіційно працевлаштовані як працівник у будь-якій організації України, то краще виберіть варіант «офіційно працевлаштований». Перед відправкою заявки перевірте всі введені Вами дані і тільки після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відразу після відправки заявки на кредит студенту, її перевіряють наші оператори, протягом 15 хвилин, на коректність введених Вами даних і лише після перевірки, відправляють заявку в банки партнери. Оператори банків партнерів, отримавши нашу заявку на студентський кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту потенційному позичальнику, оператори банків погоджували видачу кредитів, передзвонюють який подав заявку студенту та запрошують його до найближчого відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» абсолютно безкоштовно обробляє заявки на кредити для студентів в Україні. Всі наші послуги з консультування потенційних позичальників, допомоги в отриманні кредитів студентам, обробки заявок на кредити, оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (11.11.2013)
Просмотров: 3825
Хостинг от uCoz