Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит для СПД Україна

Кредит для СПД Україна

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит приватному підприємцю СПД (ФОП) або ПП в 33 банку України. Наш сервіс дозволяє отримати попереднє рішення, погодження з видачі кредитів приватним підприємцям, фізичним особам, по всій Україні.


Місячна ставка за кредитом для СПД, ФОП або ПП, від 1,3% до 3% залежно від банку партнера. Можлива сума кредиту для приватного підприємця від 1 000 до 250 000 гривень. Термін кредиту для підприємця СПД, ФОП або ПП від 6 місяців до 48. Мінімальний відгук на одну заявку на кредит від приватного підприємця СПД, ФОП і ПП від 3 банків партнерів.


При заповненні форми заявки на кредит СПД, у графі «працевлаштування» виберіть варіант «приватний підприємець». Перед відправкою заявки на кредит перевірте всі введені Вами дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Ваша заявка спочатку потрапляє на перевірку нашим операторам, які протягом 15 хвилин перевіряють правильність і коректність введеної Вами інформації, після чого перенаправляють заявку на кредит в банки партнери. Оператори банків партнерів, отримавши заявку на кредит від нас, заводять анкету на потенційного позичальника і передають її на попереднє рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по кредиту, оператори банків партнерів передзвонюють потенційного позичальника і пропонують пройти до найближчого відділення банку, для оформлення документів та видачі кредиту готівкою, банківської карти або споживчого кредиту. Вся ця процедура, з отримання попереднього рішення в банках партнерах України займає до 2-х годин в робочий час.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити приватним підприємцям СПД, ФОП і ПП абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків з потенційного позичальника підприємця ми не нараховуємо. Всі наші послуги з консультування клієнтів, допомоги в отриманні кредитів і обробці заявок на кредити оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 679