Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит для ПП

Кредит для ПП

Швидко і безкоштовно Ви можете подати заявку на кредит для ПП відразу в 33 банку України. Сервіс онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає безкоштовну можливість отримати онлайн рішення по кредиту, майже у всіх банках в Україні, подаючи заявки на кредити ПП.


У банках України кредити для ПП видаються в декількох формах банківських продуктів, а саме: кредити готівкою, споживчі кредити ( кредити на техніку і товари), кредитні карти різноманітного зразка та автокредитування (авто в кредит).


Для отримання кредиту приватний підприємець повинен бути громадянином України і бути віком від 18 до 75 років.


Потенційний позичальник, приватний підприємець, може отримати кредит на суму до 250 000 гривень на розвиток малого бізнесу, або на свої особисті потреби в банках партнерах даного веб сервісу. Для отримання суми кредиту ПП до 50 000 гривень від позичальника найчастіше потрібна лише паспорт громадянина України та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) . Для отримання суми кредиту ПП від 50 000 до 250 000 гривень можуть знадобитися копії декларацій про доходи за останні 1-2 квартали.


При винесенні рішення по кредиту для приватного підприємця (ПП ) абсолютно всі банки України звертають увагу на час ведення підприємницької діяльності, платоспроможність потенційного позичальника та наявність кредитної історії.


Мінімальна місячна ставка за кредитами ПП від 1,3%, а максимальна до 3%. Термін кредиту для підприємця банки партнери пропонують від 6 місяців до 4 - х років, з можливістю дострокового погашення кредиту приватним підприємцем, без додаткових комісій з боку банків.


Заповнивши заявку на кредит ПП з правого боку сайту, перевірте правильність всіх зазначених даних, після чого відправити заявку, натиснувши на кнопку внизу форми онлайн замовлення кредитів. Відправивши заявку на кредит приватний підприємець (ПП, СПД або ФОП) повинен почекати зворотного дзвінка з боку банків партнерів в Україні. Як правило, заявки на кредити для ПП обробляються протягом від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час. За цей час заявка на кредит від приватного підприємця перевіряється нашими операторами, вирушає на отримання попереднього рішення по видачі кредиту і вже тільки після цього оператори банків погоджували видачу кредитів у будь-який з обраних форм кредитування, передзвонюють і запрошують пройти в саме найближче відділення банку, для підготовки та оформлення документів, а також видачу кредиту.


Користуючись послугою «кредит ПП» будь-який приватний підприємець у будь-якій точці на території України не оплачує нічого, обслуговується абсолютно безкоштовно. Комісію за обробку заявок, допомога в оформленні кредитів оплачують банки партнери в Україні, що ніяк не зачіпає потенційного позичальника.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 953