Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит для пенсіонерів Україна

Кредит для пенсіонерів Україна

Безкоштовно оформити онлайн заявку відразу в 33 банку і отримати кредит для пенсіонерів в Україні можна за допомогою сайту всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Банки партнери, розглядають заявки на кредити для пенсіонерів і виносять попереднє рішення, після чого передзвонюють потенційним позичальникам і запрошують їх у відділення банку, для підписання договору в видачі кредиту.


Вимоги банків партнерів в Україні за кредитами для пенсіонерів:
- Вік позичальника до 75 років
- Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера платника податків
- Наявність пенсії за віком чи за вислугою років


Банки України видають кредити пенсіонерам на суми до 50 000 гривень. Даний фінансовий позику пенсіонер може взяти у вигляді: кредит готівкою, кредитна карта, споживчий кредит та автокредитування.


Процентна ставка за кредитами для пенсіонерів, залежно від банків кредиторів, в межах від 1,3 % до 3 %. Термін кредитів для пенсіонерів від 6 до 48 місяців, з правом дострокового погашення, який вказується в кредитному договорі.


Форма замовлення кредитів знаходиться з правого боку сайту і на її заповнення потрібно мінімум Вашого часу. При заповненні онлайн заявки не забудьте в графі «працевлаштування» вказати варіант «пенсіонер», після чого перевірте правильність заповнення всіх комірок і натисніть копку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка для початку пройде перевірку нашими операторами і лише після цього, попрямує в банки партнери України. У банках партнерах, заявка пройде процедуру винесення попереднього рішення по видачі кредиту, а далі, оператори банків, в яких заявка отримала попереднє узгодження, самі зв'яжуться з Вами і запросять до відділення для отримання кредиту.


Послуга «кредит для пенсіонерів Україна» надається безкоштовно, без будь-яких комісій з боку системи онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Всі витрати понесені даним сервісом оплачують виключно банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 654