Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит для пенсіонерів

Кредит для пенсіонерів

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» приймає і обробляє безкоштовні заявки на кредит для пенсіонерів в Україні. Після отримання заявки на кредит від пенсіонера, її перевіряють і перенаправляють в 33 банку по всій території України.


Пенсіонери можуть розраховувати на кредити до 50 000 гривень, якщо брати фінансовий позику в одному банку України. Місячна відсоткова ставка за кредитом для пенсіонера від 1,3% до 3% залежно від банку кредитора. Термін кредиту від 6 до 48 місяців з правом дострокового погашення, без додаткових комісій з боку банків.


У банках України можна отримати кредит для пенсіонерів у вигляді: кредит готівкою, кредитна карта, споживчий кредит і авто в кредит.


Щоб отримати кредит для пенсіонерів, вік позичальника повинен становити до 75 років і мати українське громадянство.


Пакет документів по кредитах для пенсіонерів мінімальний:
1) Паспорт громадянина України
2 ) ІПН ( ідентифікаційний номер платника податків)


Подаючи заявку на кредит для пенсіонерів, заповніть форму з правого боку сайту. Заповнивши форму онлайн заявки, перевірте зазначені особисті та контактні дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредити для пенсіонерів, після перевірки нашої системи автоматично відправиться в банки партнери України. Потрапляючи в банки партнери, заявка на кредит для пенсіонерів відправляється на отримання попереднього рішення про видачу кредиту. Оператори банків партнерів отримуючи від свого керівництва попереднє узгодження з видачі кредиту передзвонюють потенційному позичальникові пенсіонерові і запрошують його найближчим для нього відділення банку, для оформлення документів та видачі кредиту.


Онлайн заявки за послугою «кредит для пенсіонерів Україна» розглядають і перенаправляються в банки України абсолютно безкоштовно, без комісій з потенційного позичальника пенсіонера. Оплачують всі наші витрати і роботу всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 1619
Хостинг от uCoz