Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит для моряків

Кредит для моряків

Швидкий кредит для моряків в Україні - це реально, використовуючи веб сервіс всеукраїнського кредитного центру. Подати онлайн заявки на кредити морякам, через інтернет, в режимі онлайн тепер можуть усі громадяни України у віці від 18 до 75 років. Заявки на кредити для моряків розглядають 33 банку партнера в Україні абсолютно безкоштовно і без будь-яких комісій з боку позичальника, моряка.


Обов'язковою умовою до позичальників за кредитами для моряків - це українське громадянство і вік від 18 років.


Кредити для моряків банками України видаються на суми не більше 250 000 гривень. Ставка по кредиту для моряків від 1,3% до 3%, все залежить від банку кредитора і окремого кредитного продукту. Для моряків, заявки на кредити можуть бути подані у формі: кредит готівкою, кредитну картку, споживчий кредит і авто в кредит. Терміни кредитів до моряків складають від 6 місяців до 4 - років, залежно від кредитного продукту, банку кредитора і бажань самого позичальника. Умови дострокового погашення кредиту для моряків також описуються в кредитному договорі будь-якого банку партнера.


Щоб подати заявку на кредити для моряків, заповніть форму з правого боку сайту і не забудьте перевірити ще раз всі свої зазначені контактні, а також особисті дані. Морякам у графі «працевлаштування», при подачі заявки на кредит, слід вказувати «моряк». Відправивши заявку на кредит, Вам буде потрібно очікувати від 15 хвилин до 2-годин відповідей з банків партнерів. За вказаний час, заявка пройде перевірку нашими операторами, після чого попрямує в банки партнери України, де винесуть попереднє рішення по продукту кредит для моряків. Оператори банків партнерів, отримавши рішення по кредиту онлайн, зв'язуються з потенційним позичальником і запрошують його до найближчого відділення банку. У відділенні банку, позичальнику моряку, потрібно пред'явити пакет документів, після чого винесуть остаточне рішення з видачі кредиту. Далі буде твердження точної суми кредиту для моряків, підписання кредитного договору та видача кредиту обраним способом.


Подаючи заявку, через всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА», за послугою «кредит для моряків» з Вас не стягується ніяких комісій, так як всі послуги для потенційних позичальників моряків абсолютно безкоштовні. Всі витрати по послугах «кредити для моряків в Україні» оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 1414
Хостинг от uCoz