Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит для ФОП

Кредит для ФОП

Швидко і безкоштовно, будь-який українець у віці від 18 до 75 років, може подати заявку на кредит для ФОП (по-українськи «фізична особа-підприємець»). Заявки за кредитами для ФОП від нас обробляють 33 банку України, що дає можливість будь-якому підприємцю вибрати найкращий варіант кредитування.


У банках України кредити для ФОП видають на суми до 250 000 гривень, залежно від платоспроможності, кредитної історії і обігу підприємця, а також часу ведення приватної підприємницької діяльності.


Будь ФОП підприємець може подати через наш онлайн сервіс заявку на: кредит готівкою, кредитну картку, споживчий кредит і на авто в кредит.


Місячна ставка за кредитами підприємцям ФОП, залежно від банку кредитора , в межах від 1,3% до 3%. Кредит ФОП підприємець може отримати на термін від 6 до 48 місяців, з правом дострокового погашення в будь-якому з банків партнерів.


Щоб отримати кредит ФОП до 50 000 гривень , найчастіше в банках партнерах потрібен паспорт та ІПН України. Якщо ж приватному підприємцю потрібно сума від 50 000 до 250 000 гривень, то можливо ще доведеться надати для банків партнерів одну або дві останні декларації про доходи з податкової інспекції.


Форму заявки на кредит ФОП в Україні Ви можете заповнити з правого боку веб сервісу. Після заповнення заявки на кредити для ФОП, перевірте зазначені дані і відправте її. Заявка на кредити ФОП спочатку потрапляє на перевірку до наших операторам, які перевіряють правильність зазначених даних, а вже після даної процедури, автоматично, залежно від критеріїв потенційного позичальника в банки партнери. Далі в банку видається попереднє узгодження по кредиту, після чого оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові фізичній особі підприємцю, розповідають умови кредитування і запрошують пройти до найближчого відділення банку для підписання кредитного договору та отримання кредиту для ФОП.


Через нашу онлайн систему замовлень кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» заявки на кредити для ФОП обробляються абсолютно безкоштовно, без прихованих комісій та відсотків. Всі послуги даного веб сервісу оплачують банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 1282