Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит безробітному

Кредит безробітному

Сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» пропонує Вам оформити безкоштовну заявку на кредит безробітному в Україні, відразу в 33 банку України. Нашу заявку на кредит для безробітного обробляють відразу 33 банку по всій Україні.


Заповнюючи заявку на кредит, безробітний у графі «працевлаштування» може вказати на вибір варіанти «неофіційно» або «самозайнятий». Перед відправкою заявки перевірте правильність введених даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». При подачі такої заявки на кредит, потенційний безробітний позичальник може претендувати на суму до 5000 гривень.


Після відправки заявки на кредит, її обробляють наші оператори, перевіряючи правильність і коректність введених даних. Перевіривши дані, наші оператори протягом 15 хвилин, відправляють заявки на кредити в банки партнери, залежно від критеріїв позичальника. Отримавши заявку на кредит від нас, банківські співробітники заводять анкету на потенційного позичальника і віддають її на попереднє рішення. Після отримання попереднього рішення, оператори банків передзвонюють потенційного позичальника і пропонують йому прийти в найближче відділення банку для отримання кредиту безробітному.


Максимальна сума кредиту для безробітного до 5000 гривень. Місячна ставка по кредиту для безробітного 3%. Мінімальний відгук по однієї заявки на кредит для безробітного від 1 банка.


Для оформлення кредитів безробітним потрібно тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.


Заявки на кредити для безробітних обробляються сервісом «В КРЕДИТ УКРАЇНА» абсолютно безкоштовно! Наші послуги в отриманні кредиту та обробки заявок оплачують банку партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (11.11.2013)
Просмотров: 1435