Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Кредит без поручителя

Кредит без поручителя

Через систему онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку і отримати кредит без поручителя в Україні на суму до 250 000 гривень. Наші онлайн заявки на кредити без поручителя обробляють 33 банку на території України.


Для офіційно працевлаштованих, моряків, пенсіонерів та приватних підприємців максимальна сума кредиту без поручителів до 250 000 гривень, як уже згадувалося раніше. А от для неофіційно працевлаштованих, самозанятих, безробітних та студентів сума кредиту може становити до 50 000 гривень.


Термін кредитів без поручителів становить від 6 місяців до 48 місяців. Що стосується беззаставних кредитів без поручителя, то кредитна ставка за даними продуктам в банках партнерах України від 1,3% до 3%.


Отримати кредити без поручителя Ви можете у вигляді: кредит готівкою, кредитна карта, споживче кредитування (кредити під купівлю товару), авто в кредит.


Якщо Вас влаштовують дані умови, які є одними з кращих серед банківських продуктів в Україні, то заповнюйте форму онлайн замовлення кредитів з правого боку веб сервісу кредитного онлайн центру. Заповнивши заявку і перевіривши правильність зазначених особистих даних, натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка на кредит без поручителів направляється на перевірку нашим операторам, після чого перенаправляється в банки партнери України. У банках заявки отримують попереднє рішення, узгодження. Отримавши погодження з оформлення і видачі кредиту без поручителів, оператори банків партнерів в Україні, передзвонюють потенційному позичальникові, запрошуючи його оформити документи і кредитний договір, а також отримати фінансовий позику.


Подаючи безкоштовну заявку через кредитний онлайн центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете швидко і без проблем отримати кредит без поручителів. Комісія та відсотки за використання системи не стягується через те, що банки партнери в Україні самі компенсують нашому сервісу всі витрати по залученню потенційних позичальників.


Категория: Кредитування в Україні | (12.11.2013)
Просмотров: 692