Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Україні

Безвідсотковий кредит

Безвідсотковий кредит

Подати онлайн заявку та оформити безвідсотковий кредит в Україні можна легко і швидко через всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА», який обслуговує клієнтів через інтернет на абсолютно безкоштовній основі. Подана Вами заявка на безвідсотковий кредит відправиться в банки України, в 33 банку партнера, після чого погодять видачу кредиту, банки передзвонять Вам і запросять до найближчого відділення для оформлення кредиту.


Для початку варто відзначити, що не у всіх наших банків партнерів є безвідсотковий кредит, як послуга. Найчастіше безвідсотковий кредит в банках України - це можливість пільгового, безвідсоткового використання кредитних коштів, протягом від 30 до 55 днів, залежно від банку кредитора. А після закінчення даного пільгового періоду, під час якого можливо використовувати безвідсотковий кредит, Вам доведеться все-таки оплачувати місячні кредитні ставки від 1,3% до 3%, залежно від банку кредитора.


З усього вище зазначеного випливає, що отримати безвідсотковий кредит в Україні можливо, але на строк до 55 днів, а після закінчення даного терміну у Вас вже буде звичайний кредит з процентних ставок банків України. На жаль але іншого виду безвідсоткових кредитів в Україні не існує. Іноді можна зустріти рекламу, що видаються кредити під 1 % на рік , але часто в такому випадку банк не вказує місячну процентну ставку, яка у Вас буде і страховку даного кредиту, оплата якого також лягає на плечі потенційного позичальника і часто ця суму в районі 10 % від самого кредиту.


Подати безкоштовну онлайн заявку на безвідсотковий кредит в банки України, строком від 30 до 55 днів, по закінченню якого буде місячна процентна ставка, Ви можете з правого боку цього сайту. Після подачі заявки, її перевірять наші оператори і перенаправляють в банки партнери, які зможуть Вас кредитувати. Дані банки України, як попередньо погодять видачу, передзвонять Вам і запросять до найближчого відділення для оформлення кредиту. За статистикою, зворотний дзвін з банків Ви отримаєте протягом від 15 хвилин до 2 -х годин в робочий час.


Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» абсолютно безкоштовно, без яких або відсотків і комісій з потенційного позичальника допомагає взяти безвідсотковий кредит в Україні. Всі наші послуги у допомозі оформлення кредитів та консультації клієнтів оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Україні | (13.11.2013)
Просмотров: 1798
Хостинг от uCoz