Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Взяти кредит Одеса

Взяти кредит Одеса

Через всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку і взяти кредит в Одесі, Одеській області та Україні. Наші заявки на кредити готівкою, споживчі кредити та автокредитування обробляють 33 банку партнера в Україні.


Подаючи заявку у нас на сайті, Ви зможете отримати попереднє рішення щодо видачі кредиту і взяти кредит у будь-якому нашому банку партнері Одеси та України. Форма онлайн заявки на кредит знаходиться з правого боку сайту.


Заповнивши форму онлайн заявки, перевірте правильність введених даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Після відправки Вами заявки, протягом 15 хвилин, вона вирушає на перевірку нашим операторам на коректність зазначеної інформації. Далі заявка на отримання кредиту відправляється, залежно від критеріїв позичальника, в банки партнери. Оператори банків, які отримали заявку на кредит від нас, заводять анкету на потенційно позичальника і відправляють її попереднє рішення по видачі кредиту. Отримавши попереднє рішення по видачі кредиту, потенційному позичальникові передзвонюють і запрошують до найближчого відділення банку партнера для оформлення документів та видачі кредиту. Найчастіше вся вищевказана процедура займає до 2-х годин в робочий час.


Через нашу онлайн систему кредитування можуть оформити заявку і взяти кредит позичальники віком від 18 до 75 років. Подати заявку можуть: студенти, моряки, пенсіонери, неофіційно і офіційно працевлаштовані, самозайняті, приватні підприємці СПД, ФОП, ПП.


Місячна ставка за кредитами в наших банках партнерам від 1,3% до 3%. Максимальна сума кредиту до 250 000 гривень. Термін кредитної позики від 6 до 48 місяців, з можливістю дострокового погашення кредиту.


Сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє легко і швидко взяти кредит в Одесі. Наші заявки на кредити обробляють 33 банку партнера в Україні. Для позичальників бажаючих взяти кредит, наші послуги абсолютно безкоштовні. Процентів, комісій та передоплати ми не беремо! Всі наши послуги по допомоги в отриманні кредиту та за консультації клієнтів оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 654