Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Споживчий кредит Одеса

Споживчий кредит Одеса

Через систему онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете замовити споживчий кредит в Одесі. У нас Ви можете подати заявку на споживчий кредит і замовити товар в будь-якому магазині і інтернет магазині Одеси. Навіть якщо ми не співпрацюємо з даними інтернет магазином, то нам знадобиться лише рахунок-фактура на товар для видачі кредиту. Рахунок фактуру на товар охоче дасть будь-який магазин, для продажу свого товару.


Нашу онлайн заявку на кредит розглядають 33 банку України, що дає 100 % гарантію на отримання кредиту, за наявності хорошої кредитної історії.


Заповнюючи заявку отримання кредиту на товар, Ви можете вибрати 1 з 2 варіантів:
- «Кредит готівкою » на товар
- «Кредит під товар » - звичайний споживчий кредит


Що кредит готівкою на товар, що споживчий кредит - на сьогоднішній день у них майже однакові кредитні ставки, приблизно від 1,3 % на місяць, залежно від банку партнера. Термін кредиту від 6 до 48 місяців. Споживчий кредит в Одесі можна взяти з 18 років. Кредити на товари видаються як офіційно працевлаштованим, неофіційно працевлаштованим, самозайнятим, морякам, студентам, пенсіонерам та приватним підприємцям СПД, ФОП, ПП.


Вибравши форму кредитування зручну для Вас, заповнюйте нашу онлайн заявку. Перед відправкою заявки, на споживчий кредит або на кредит готівкою, перевірте правильність введених Вами даних і після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка потрапляє на перевірку нашим операторам, які протягом 15 хвилин перевіряють коректність і правильність введеної інформації у заявці. Минула нашу перевірку, заявка відправляється в банки партнери. Оператори банку, отримавши заявку на споживчий кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення. Після прийняття попереднього рішення по кредиту, оператори банків партнерів зв'язуються з потенційним позичальником і запрошують його на оформлення документів на кредит готівкою або споживчий кредит. Дана процедура, перевірка і попереднє рішення, займає до 2- х годин в робочий час.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки абсолютно безкоштовно, для потенційного позичальника! Ніяких комісій та відсотків з користувачів ми не нараховуємо! Всі наши послуги по обробці заявок і допомоги в отриманні споживчого кредиту та кредиту готівкою оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 1788
Хостинг от uCoz