Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Швидкі кредити Одеса

Швидкі кредити Одеса

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви подати заявку на швидкі кредити в Одесі. Онлайн заявки на кредити обробляються сервісом «В КРЕДИТ УКРАЇНА» і перенаправляються в 33 банку партнера Одеси, Одеської області та України абсолютно безкоштовно.


Ми обслуговуємо клієнтів, потенційних позичальників, з 18 до 75 років. Потенційний позичальник повинен бути громадянином або громадянкою України. Вітається наявність хорошої кредитної історії. Швидкі кредити видаються банками Одеси та України неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, самозайнятим, приватним підприємцям СПД І ПП, пенсіонерам та морякам.


Можлива сума швидкого кредиту від 1 000 до 250 000 гривень. Місячна кредитна ставка від 1,3 % до 3 % на місяць, залежно від банку кредитора. Термін кредиту від 6 місяців до 48 місяців з можливість дострокового погашення кредитної позики.


Заповнивши заявку з правого боку сайту, перевірте правильність всіх введених даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Дана заявка після відправки потрапляє на перевірку нашим операторам, які перевіряють ще раз правильність і коректність введеної інформації, на протязі 15 хвилин. Після перевірки заявки на швидкий кредит нашими операторами, заявка в залежності від критеріїв позичальників відправляється в банки партнери. Оператори банків партнерів заводять анкету на потенційного позичальники і відправляють її на попереднє рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по видачі швидкого кредиту, оператори банків передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку, для оформлення документів та видачі кредиту. Всі дана процедура займає до 2- х годин в робочий час.


Фактично, при подачі заявки на швидкий кредит, через наш онлайн сервіс, вся процедура перевірки та узгодження займає до 2-х годин в робочий час. Позичальник пройшов процедуру узгодження по видачі кредиту в банках партнерах, може підійти з документами в найближче відділення банку партнера, який погодив видачу кредиту, і отримати кредит протягом 30-60 хвилин.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки абсолютно безкоштовно. Ніяких відсотків і комісій з потенційного позичальника з швидких кредитах ми не нараховуємо! Всі нашу послуги з допомоги в отриманні кредитів і консультації клієнтів оплачують банки партнери України, Одеси і Одеської області.


Категория: Кредитування в Одесі | (05.11.2013)
Просмотров: 711